Gallotti & Radice, bokhylla, Italien, 1970-tal.

Tre sektioner. Röktonat glas. Sex hyllplan i glas, tre hyllplan fanerade med ek. Längd 134, bredd 40, höjd 141 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Klubbat pris
330
3 785
345
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (4 bud)
30 apr 20:03
330 EUR
30 apr 20:03
310 EUR
24 apr 10:37
300 EUR
24 apr 9:26
120 EUR