47 föremål
Skåp, 1700-tal.
2d 2 tim
Skåp, 1700-tal.
1 150 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
4d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
4d 22 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 1 tim
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Empire-stil sent 1800-tal.
1d 2 tim
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, ”London”, IKEA, 1950/60-tal. .
4d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
21 tim 55m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
3d 3 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Boffi, Italien.
5d 23 tim
Byrå, Boffi, Italien.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
5d
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 23 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets senare del.
4d 1 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå omkring 1900.
4d 2 tim
Byrå omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
21 tim 4m
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK