1361 föremål
Vikskärm Japan 1900-talets mitt/andra hälft.
6d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vincent Korda, Mansporträtt.
5d 7 tim
Vincent Korda, Mansporträtt.
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1930-tal.
4 tim 23m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
4d 8 tim
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Waldemar Lorentzon, "La Criada".
5d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Mac Laren I".
2d 8 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Moët & Chandon".
2d 5 tim
22 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Yrjö Edelmann, Brevet.
2d 8 tim
Yrjö Edelmann, Brevet.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
3d 9 tim
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zenith, armbandsur, 33 mm.
6d 7 tim
Zenith, armbandsur, 33 mm.
3 409 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Åkdyna Skåne omkring 1900 opphämta ca 112x54 cm.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen med odlade South sea pärlor.
2 tim 56m
1 100 SEK
Utropspris
6 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

143. Kejserligt presentationsfickur, av Paul Buhré, omkring år 1900.
Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK