243 föremål
Kari Juva, Vilostund.
2d 5 tim
Kari Juva, Vilostund.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Jalmari Ruokokoski, Flicka i flätor.
2d 5 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Pall, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
Pall, 1900-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Greta Hällfors-Sipilä, Violer.
3d 4 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Anita Snellman, Kvinna med hund.
3d 5 tim
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Okänd konstnär, Djur i skogen.
2d 5 tim
65 EUR
Utropspris
300 EUR
Soile Yli-Mäyry, "Blommande Cement".
4d
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Ernst Mether-Borgström, Komposition.
3d 5 tim
570 EUR
Utropspris
700 EUR
Armband, 18K guld, Italien.
4d 3 tim
Armband, 18K guld, Italien.
400 EUR
Utropspris
550 EUR
Unto Koistinen, Begrundan.
3d 5 tim
Unto Koistinen, Begrundan.
390 EUR
Utropspris
500 EUR
Marcus Collin, Landsbygdsvy.
4d 3 tim
Marcus Collin, Landsbygdsvy.
160 EUR
Utropspris
300 EUR
Relief, brons, signerad R.R.
4d 3 tim
Relief, brons, signerad R.R.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, ca 18K guld, Italien.
4d 3 tim
3 200 EUR
Utropspris
4 200 EUR
Tuomas Mäntynen, "Infanterigeneral".
5d 4 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Joona Ijäs, Utan titel.
3d 5 tim
Joona Ijäs, Utan titel.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 22 x 32 (39) mm.
3 tim 44m
290 EUR
Utropspris
400 EUR
Heli Huotala, "Paradis".
4d
Heli Huotala, "Paradis".
220 EUR
Utropspris
350 EUR
Karel Appel, Två figurer.
4d
Karel Appel, Två figurer.
110 EUR
Utropspris
350 EUR
Omega, armbandsur, 20 mm.
3d 5 tim
Omega, armbandsur, 20 mm.
329 EUR
Utropspris
300 EUR
Marja Halonen, Vit hyacint.
5d 4 tim
Marja Halonen, Vit hyacint.
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Wäinö Aaltonen, Mor och barn.
4d 3 tim
Wäinö Aaltonen, Mor och barn.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Johan Elis Kortman, Skogsvy.
5d 4 tim
Johan Elis Kortman, Skogsvy.
100 EUR
Utropspris
250 EUR