1343 föremål
Lars-Gunnar Nordström, Komposition.
2d 11 tim
270 EUR
Utropspris
400 EUR
Damarbetsbord, 1800-tal.
1d 8 tim
Damarbetsbord, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Joshgan, ca 205 x 75 cm.
1d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, "Fasett", Kasthall, ca. 271 x 244 cm.
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Risto Suomi, "Lillebror".
3d 11 tim
Risto Suomi, "Lillebror".
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Sideboard, 1950/60-tal.
12 tim 27m
Sideboard, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa troligen Tyskland 1950-tal.
5d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 9 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Art deco, 1920-tal.
3d 11 tim
Spegel, Art deco, 1920-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Samling fickur, 14 st.
4d 10 tim
Samling fickur, 14 st.
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Matta, Kelim, Marocko design, ca 302 x 209 cm.
12 tim 15m
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Linda Ståhlberg, "Sound of Music".
4d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Leucos, Italien.
4d 7 tim
Taklampa, Leucos, Italien.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
José Luis Sanchez, skulptur Utan titel.
4d 10 tim
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glas, 1700-tal.
2d 7 tim
Glas, 1700-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 9 tim
Bord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, 14K guld.
2d 11 tim
Örhängen, ett par, 14K guld.
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, 1800-tal.
4d 8 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, ca. 323 x 90 cm.
4d 9 tim
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
2d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa Byarum 1900-talets senare del.
10 tim 45m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Juhls, brosch, silver, Norge.
5d 11 tim
Juhls, brosch, silver, Norge.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Paul Osipow, Komposition.
2d 11 tim
Paul Osipow, Komposition.
670 EUR
Utropspris
800 EUR
Matta, figural Kashmar, ca 385 x 300 cm.
2d 8 tim
5 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, ca 397 x 86 cm.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur  signerad.
4d 10 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK