1352 föremål
Takplafond, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, postmoderna, sent 1900-tal.
2d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Täbriz, signerad, ca 395 x 298 cm.
5d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Brickbord 1900-talets senare del.
4d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Stuga i skymning.
5d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstol, 1960-tal.
6d 19 tim
Karmstol, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940/50-tal.
6d 18 tim
Taklampa, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ole Lynggaard, ring, 18K guld, "Nature IV".
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Céline, weekendväska.
15 tim 50m
Céline, weekendväska.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, Gatumotiv med figurer.
5d 17 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
4d 16 tim
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord 1960-tal.
4d 13 tim
Slagbord 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 16 tim
Bord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Movado, armbandsur, 18K guld, 34 mm.
2d 18 tim
4 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Orvo Raatikainen, Motiv från Venedig.
2d 19 tim
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Jösta Hagelbäck, Utan titel.
4d 18 tim
Jösta Hagelbäck, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, porslin, Kina, 1700-tal.
1d 15 tim
Fat, porslin, Kina, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, väska.
18 tim 20m
Cartier, väska.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge, 2000-tal.
4d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
1d 18 tim
Bockbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bo Fajans, fat, 1924-1967.
17 tim 30m
Bo Fajans, fat, 1924-1967.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Satsbord, 3 delar, 1960-tal.
2d 18 tim
Satsbord, 3 delar, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Veikko Takala, Stadsvy.
19 tim 12m
Veikko Takala, Stadsvy.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Ebel, Beluga, Lady, armbandsur, 27 mm.
3d 9 tim
35 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffbord, ett par, 2000-tal.
4d 17 tim
Soffbord, ett par, 2000-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bo Fajans, vas 2 st, 1924-1967.
18 tim 34m
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, gustaviansk, tidigt 1800-tal.
4d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960/70-tal.
1d 15 tim
Matbord, 1960/70-tal.
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Speglar 3 dlr 1900-tal.
4d 12 tim
Speglar 3 dlr 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?