455 föremål
Soffbord, Ruth & Joanna, samtida.
16 tim 46m
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 11 st., snarlika, 17/1800-tal.
3d 19 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, "Fiona", Ruth & Joanna, samtida.
17 tim 38m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
16 tim 50m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
4d 20 tim
Bockbord, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, "Bläse", G.A.D, samtida.
16 tim 44m
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
19 tim 38m
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skåp, rokokostil, 1800-tal.
1d 15 tim
Skåp, rokokostil, 1800-tal.
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Isamu Noguchi, soffbord "Noguchi", 1990-tal.
17 tim 44m
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa "Ritzy" DUX 2000-tal.
4d 18 tim
Soffa "Ritzy" DUX 2000-tal.
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK