1878 föremål
Alf Ekberg, skulptur signerad.
20 tim 49m
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Neujd, Eva.
1d 20 tim
Herman Neujd, Eva.
6 850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par Louis XV-stil omkring 1900.
1d 21 tim
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dan Wolgers, "Vintergatan".
2d 21 tim
Dan Wolgers, "Vintergatan".
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dale Patrick Chihuly,  Utan titel.
1d 16 tim
2 100 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
17 tim 19m
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Jonson, "Granskogen".
4d 21 tim
Sven Jonson, "Granskogen".
7 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Milles, efter, museikopia.
1d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, nyrokoko, sent 1800-tal.
1d 18 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Scandinavian Modern, 1940-tal.
18 tim 51m
3 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karin Parrow, "Kvinnor och båtar".
20 tim 55m
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bengt Ossler,"Nr 5".
1d 21 tim
Bengt Ossler,"Nr 5".
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Konarski, Trojka.
2d 16 tim
Jan Konarski, Trojka.
15 522 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Juhani Palmu, Gårdsvy i vinternatt.
1d 16 tim
410 EUR
Utropspris
400 EUR