159 föremål
Ljusstakar, ett par, omkring 1900.
2m 46s
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1920-30-tal.
2 tim 18m
Taklampa, 1920-30-tal.
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
2 tim 40m
Golvlampa 1900-talets mitt.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
18 tim 4m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gino Sarfatti, takkrona, modell 2097/30, Flos, Italien.
5d
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ljuskrona, 1900-talets mitt.
2d 23 tim
Ljuskrona, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK