Stomme i mässing, behängd med slipade och pressade prismor, margueriter samt stjärnor och avslutande klot. För treljuspunkter och sex ljus. Höjd ca 83 cm.
Slitage. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.