1431 föremål
Taburett, gustaviansk, tidigt 1800-tal.
5d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, empire, 1800-tales första hälft.
12 tim 1m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf, "Saint-Pétersbourg".
9 tim 37m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall 1900-talets första hälft.
11 tim 31m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 240 x 155 cm.
9 tim 47m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fendi, väska, vintage.
6d 10 tim
Fendi, väska, vintage.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Walfrid Nilsson, Flodlandskap.
9 tim 57m
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, "Afton i parken".
6d 10 tim
Peter Dahl, "Afton i parken".
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takplafond, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Raj Lori, ca 230 x 240 cm.
9 tim 59m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brickbord 1900-talets senare del.
5d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par 1900-talets andra hälft.
5d 4 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
6d 7 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol, 1960-tal.
7d 11 tim
Karmstol, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940/50-tal.
7d 10 tim
Taklampa, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kelim, ca. 242 x 82 cm.
6d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ralph Lauren, weekendväska.
6d 8 tim
Ralph Lauren, weekendväska.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Josef Frank, bokstöd, "Alfa Omega", Svensk Tenn.
5d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Wilhelmson, Skutor.
6d 8 tim
Carl Wilhelmson, Skutor.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Theo Tobiasse, Figurkomposition.
9 tim 13m
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Satsbord Rokoko-stil 1900-talets mitt.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Ettler, "Sveaspisen för fotogen".
1d 9 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spetsglas, 1700-tal.
4d 8 tim
Spetsglas, 1700-tal.
1 555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, sent 1800-tal.
2d 7 tim
Paraplyställ, sent 1800-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
3d 8 tim
Spegel 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänk samtida Rokoko-stil.
3d 8 tim
Bänk samtida Rokoko-stil.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Bordeaux Porte Océane".
2d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pärlcollier, odlade pärlor, lås 18K guld.
11 tim 47m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Grace, 1920/30-tal.
9 tim 29m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Schatull, daterat 1745.
2d 10 tim
Schatull, daterat 1745.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?