362 föremål
Axel Lind, olja på pannå signerad.
3d 5 tim
28 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Gerhard Nordström, landskap.
2d 5 tim
Gerhard Nordström, landskap.
15 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Zao Wou-ki, Untitled ur "Canto Pisan".
3d 5 tim
4 700 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Halsband 18K guld svensk importstämpel.
3 tim 46m
13 750 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Axel Ebbe, skulptur "Det stora äventyret".
5d 3 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson" för DUX.
3d 4 tim
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Max Walter Svanberg, "Imaginistisk fågel".
2d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Antoni Tàpies, "Drapeau catalan",
7d 2 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anna Palm de Rosa, Fartyg i Göteborgs hamn.
2d 5 tim
800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Adolf Zethelius, tekanna silver Stockholm 1818.
2d 5 tim
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur  signerad.
4d 3 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ellen Trotzig, landskap Skåne.
5d 3 tim
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ann-Marie Jönsson, vid vattendrag.
7d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ann-Marie Jönsson, Sommaräng.
6d 4 tim
Ann-Marie Jönsson, Sommaräng.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta Kashmar old/semiantik ca 436x309 cm.
3 tim 58m
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK