356 föremål
Bordslamor ett par Asea belysning 1960/70-tal.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Barks, "Money Lake".
3d
Carl Barks, "Money Lake".
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Richard Björklund, "Seinemotiv".
1d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Reutersvärd, Omöjlig figur.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Abbe,  "Vårvinterdag".
5d 2 tim
Albert Abbe, "Vårvinterdag".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
2 tim 26m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tespindlar 6 st silver 1800-tal.
1d 2 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1800-tal.
5d 2 tim
Bord sent 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gert Nyström,  bordslampa Hyllinge 1960/70-tal.
2 tim 14m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Agda Holst, "Sluttning mot havet".
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel SCO 1950-tal.
2 tim 36m
Spegel SCO 1950-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol Soren Horn Danmark 1960/70-tal.
1 tim 32m
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anna Rosenbäck, Utan titel.
3d 18 tim
Anna Rosenbäck, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord Art Deco 1900-talets första hälft.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, sjal "Aux champs".
7d 2 tim
Hermès, sjal "Aux champs".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Nils-Göran Brunner, Kalkbrottet Limhamn.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål MGAB silver Uppsala 1962.
2 tim 30m
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kristian Krokfors, "Highway".
7d 2 tim
Kristian Krokfors, "Highway".
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
7d
Taklampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa Luxus 1970-tal.
7d 1 tim
Bordslampa Luxus 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, Nät på tork.
7d 2 tim
1 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord 1900-talets första hälft.
7d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Edward Hald, skål signerad Orrefors.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Svensson, Utan titel.
1 tim 46m
Uno Svensson, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK