30 föremål
Vas, lergods, Nittsjö, 1930-tal.
3d
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Golvvas, lergods, Nittsjö, 1900-talets mitt.
16m 7s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Figurin Orre Bing & Gröndahl Danmark.
3 tim 24m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK