Harald Wiberg, julservis, 48 delar, porslin, "Tomten", Royal Copenhagen samt Bing & Grøndahl, Danmark.

Bestående av:
12 st kaffekoppar med tillhörande fat, fatens diameter 14,5 cm.
12 st djupa fat, diameter 17 cm.
12 assietter, diameter 17,5 cm.

Ställvis slitage. Nagg på en av kaffekopparnas fat.

Utropspris
2 500 SEK