371 föremål
Edward Hald, skål, graal, Orrefors.
4d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ingegerd Råman, skål, Orrefors 2006.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tapio Wirkkala, fat, Iittala, Finland 1955.
5d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Edward Hald, vas graal signerad Orrefors 1941.
3d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, unik skål, Boda Åfors, 1963.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
5d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Elit AB, 1960/70-tal.
4d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord Roche Bobois Belgien sent 1900-tal.
7d 2 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1930/40-tal.
3d 23 tim
Bordslampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK