327 föremål
Matbord, Artwood, 2000-tal.
1d 3 tim
Matbord, Artwood, 2000-tal.
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Wiwen Nilsson, armband sterling silver Lund 1969.
6d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1 tim 19m
Matbord, 1960-tal.
2 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
5 tim 45m
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lisa Larson, unik vas, Gustavsbergs Studio.
2d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piet Hein och Bruno Mathson bord "supercirkel".
1d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3d 4 tim
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, jugend, 1910-tal.
2d 2 tim
Golvlampa, jugend, 1910-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolf Fransson, sideboard "Arctic", Voice.
5 tim 9m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960/70-tal.
3d 1 tim
Matbord, 1960/70-tal.
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Siv Lagerström.
5d 4 tim
Siv Lagerström.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, 1940-tal.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930-tal.
5 tim 33m
Soffbord, funkis, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bo Fajans, vas 2 st, 1924-1967.
2d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, art deco, 1920/30-tal.
6 tim 37m
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Ohlsson, fåtölj Ascot för DUX 1960-tal.
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1930-tal.
3d 3 tim
Soffbord, 1930-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?