Peter J. Lassen, garderober med överskåp, ett par, Montana, Danmark.

Lackerade i vitt Två hyllplan, borttagbar klädstång och skoställ i metall. Dragknopp i metall. Bredd 47,5, djup 60, höjd 184 cm. Höjd med överskåp 221 cm. Golvsocklar medföljer.

Märken. Slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK