385 föremål
Hylla, 1980-tal.
21 tim 41m
Hylla, 1980-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960/70-tal.
2d 3 tim
Matbord, 1960/70-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Bohlin, taklampa "Star 3 " Örsjö belysning.
6d
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Börén, sideboard 1950/60-tal.
2d 1 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philippe Starck, KTribe, golvlampa, Flos,
4 tim 45m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, Swedish Modern, 1940-tal.
5 tim 5m
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920-30-tal.
2d 23 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 4 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, taklampa modell T549/3.
2d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1920/30-tal.
2d 23 tim
Byrå, 1920/30-tal.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jacques Adnet, spegel, "Adnet", Gubi.
1d 2 tim
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Marcello Fantoni, vas, Italien.
2d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Josef Frank, vägglampa, modell 2565, Firma Svenskt Tenn.
2d
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo, Värnamo.
2d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, pall, "Pax", Källemo.
2d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, C J Rosengaarden, 1960-tal.
2d 3 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Esko Pajamies, soffa, "Bonanza" Asko, 1980-tal.
1d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ewald Dahlskog, golvvas, fajans, Bo Fajans.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK