Inred sommarhuset

Ge sommarhuset lite extra sommarcharm

413 föremål
Fritz Hansen fåtölj modell 8020 1950-tal Danmark.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Trädgårdssoffor, ett par, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bockbord, 1900-tal .
Bockbord, 1900-tal .
Utropspris
10 000 SEK
Hörnskåp, 1800-talets andra hälft.
20 tim 3m
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokskåp, sent 1800-tal.
19 tim 51m
Bokskåp, sent 1800-tal.
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Trädgårdsgrupp 6 dlr 1900-talets mitt.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klädskåp, 1910/20-tal.
Klädskåp, 1910/20-tal.
Klubbat pris
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hans Hedberg, ägg, starkeldsfajans, Biot, Frankrike.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
19 tim 55m
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
Klubbat pris
5 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Malmsten, soffa, "Samsas", O.H. Sjögren.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Sverige, 1920/30-tal.
Skåp, Sverige, 1920/30-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, landskap med hus och stockar.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tomas Jelinek, karmstolar 1 par "Stockholm", IKEA.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?