Inred sommarhuset

Ge sommarhuset lite extra sommarcharm

90 föremål
Josef Frank, ljusstake, "Vänskapsknuten", Firma Svenskt Tenn.
2d
3 900 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Antonio Citterio, bord, "Gio", B&B Italia.
1d
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vettar, bemålat trä/ taxidermir, 3 st,
4d
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord, tidigt 1900-tal.
4d
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hörnskåp, 1800-talets andra hälft.
4d
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hans Hedberg, ägg, starkeldsfajans, Biot, Frankrike.
2d
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Malmsten, soffa, "Samsas", O.H. Sjögren.
3d
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Glasservis, 18 delar, 1900-talets andra hälft.
4d
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidenbroderier, 3 st, empire, 1803.
3d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
4d
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, 1900-talets första hälft.
23 tim 49m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, sent 1800-tal.
4d
Bokskåp, sent 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Tomas Jelinek, karmstolar 1 par "Stockholm", IKEA.
1d
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kastrull från Sofia Albertinas hushåll.
3d
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidig 1900-tal.
23 tim 47m
Skänk, tidig 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bojan, porslin, Kina, sen Qing, omkring 1900.
4d
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, sent 1800-tal.
3d
Bord, sent 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Speglar, 3 st, Japan, 1900-talets först hälft.
3d
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Väggskåp, "Stockholm", Engleson, samtida.
1d
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Boréns, vägg/bordslampa, Borås 1900-talets mitt.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, porslin, Kina, 1800-tal.
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
4d
Klaffbord, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Holger Johansson, vägglampor, ett par, Westal.
3d
547 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, nyrenässans, omkring 1900.
23 tim 55m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, nysilver, 1920-tal.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wilhelm Kåge, skål, stengods, "Argenta", Gustavsberg.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur, 1900-talets andra hälft.
3d
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets slut.
2d 21 tim
Soffa, 1900-talets slut.
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Johan Scott, Utan titel.
3d 15 tim
Johan Scott, Utan titel.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, omkring 1900.
4d
Bord, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vinglas, 8 st, 1800-tal.
3d
Vinglas, 8 st, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Månbord, omkring 1900.
3d
Månbord, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?