Fanerat med mahogny. Skuren dekor. Skåp med klädstång och hyllplan, mindre skåp samt fem lådor. Spegel med fasetterat glas. Bredd 102, djup 47, höjd 201 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Smärre fläckar. Senare klädstång.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.