Inred sommarhuset

Ge sommarhuset lite extra sommarcharm

399 föremål
Fällbord, 1800-tal.
Fällbord, 1800-tal.

Utropspris
2 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
Soffa, 1900-talets mitt.

Utropspris
2 500 SEK
Damarbetsbord, 1800-tal.
Damarbetsbord, 1800-tal.
Utropspris
4 000 SEK
Månbord, omkring 1900.
Månbord, omkring 1900.
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Scherlin, troligen. Spegel, 2006.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Väggskåp, "Stockholm", Engleson, samtida.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Jean Linard, kanna, keramik.
Jean Linard, kanna, keramik.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, barockstil, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skål, porslin, Kina, Qianlong (1736-95).
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
100 EUR
Byrå, mahogny, 2000-tal.
Byrå, mahogny, 2000-tal.
Klubbat pris
30 EUR
Utropspris
150 EUR
Speglar, 3 st, Japan, 1900-talets först hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Vinglas, 8 st, 1800-tal.
Vinglas, 8 st, 1800-tal.
Utropspris
3 000 SEK
Fat, porslin, Kina 1700-tal.
Fat, porslin, Kina 1700-tal.
Klubbat pris
50 EUR
Utropspris
150 EUR
Schäslong, "Wave", Adea, Finland.
Klubbat pris
50 EUR
Utropspris
150 EUR
Klaffbord, omkring 1900.
Klaffbord, omkring 1900.
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, porslin, Kina, omkring 1900.
Klubbat pris
55 EUR
Utropspris
150 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
Taklampa, 1920/30-tal.

Utropspris
1 500 SEK
Bojan, porslin, Kina, sen Qing, omkring 1900.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Taklampa,  1920/30-tal.
Taklampa, 1920/30-tal.

Utropspris
1 500 SEK
Golvlampa, modell G-34, Bergboms, 1950-tal.
Klubbat pris
80 EUR
Utropspris
150 EUR
Bord, sent 1800-tal.
Bord, sent 1800-tal.
Utropspris
3 000 SEK
Wilhelm Kåge, skål, stengods, "Argenta", Gustavsberg.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rudolf Hellwag, Visby.
Rudolf Hellwag, Visby.

Utropspris
2 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?