660 föremål
Eva Bagge, Vid kanalen.
7d 9 tim
Eva Bagge, Vid kanalen.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stuff, malakit.
7d 9 tim
Stuff, malakit.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Richard Mortensen, Utan titel.
7d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Lindström, Ansikte.
6d 6 tim
Bengt Lindström, Ansikte.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, 1800-tal.
6d 6 tim
Lådfack, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Biblioteksstege, 1900-talets andra hälft.
6d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Antoine Giroux, Sydländskt hamnmotiv.
6d 7 tim
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armlänk, guld 750/18k.
6d 8 tim
Armlänk, guld 750/18k.
42 000 SEK
Utropspris
48 000 SEK
Koppartunna, 1800-tal.
6d 9 tim
Koppartunna, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sam Francis, Utan titel.
6d 10 tim
Sam Francis, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 175 x 130 cm.
6d 10 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
6d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Wilhelmson, Båtvarvet, skiss.
6d 10 tim
609 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Anders Palmér, Får.
6d 10 tim
Anders Palmér, Får.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
6d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ellen Jolin, Veneziansk kyrkointeriör.
6d 10 tim
307 SEK
Utropspris
5 000 SEK