Kan inte nå servern
 
1070 föremål
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
3d 8 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
3d 9 tim
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
3d 9 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
3d 9 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
3d 9 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
2d 4 tim
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
2d 4 tim
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
Aktuellt bud
275 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
2d 4 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.