898 föremål
Collier 14K guld med olika färgstenar.
5d 21 tim
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj, 1970-tal.
5d 22 tim
Fåtölj, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ring  18K guld med fasettslipad ametist.
5d 22 tim
1 333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno A Erre, armlänk, 18K vitguld.
5d 21 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arne Jones, "Blossom".
5d 22 tim
Arne Jones, "Blossom".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K guld med citrin.
5d 22 tim
Ring 18K guld med citrin.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 18K guld, 58 mm.
5d 22 tim
Fickur, 18K guld, 58 mm.
5 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armlänk, 18K guld.
5d 23 tim
Armlänk, 18K guld.
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bordslampa, porslin, Kina, 1900-tal.
5d 23 tim
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Josef Frank, vägglampa, Firma Svenskt Tenn.
4d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
4d 21 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
3d 23 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel, empirestil, omkring 1900.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring med briljantslipad diamant, ca 1,20 ct.
3d 23 tim
28 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Louis Vuitton, kabinväska, "Pegase 55".
3d 23 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mollie Faustman, "Kvällssol".
3d 23 tim
Mollie Faustman, "Kvällssol".
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

368. Märta Måås-Fjetterström, draperi, "Perugia", rölakan, ca 247 x 150 cm, signerad MMF.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
Fair warning
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK