986 föremål
POSE, "Tour",
14 tim 43m
POSE, "Tour",
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton väska "Neverfull MM".
18 tim 15m
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska "Leighton small".
13 tim 29m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Boris Ninemae, "I gryningen".
18 tim 31m
Boris Ninemae, "I gryningen".
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Alexandre Fassianos, La soleil.
2d 15 tim
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur Vildsvin.
2d 15 tim
Dekorativ skulptur Vildsvin.
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulpturer, 2 st, glas, Kosta Boda.
1d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, silke Kashmir, ca 335 x 255 cm.
1d 17 tim
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Russell Marshall, "Rebel Rebel".
15 tim 7m
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa 1900-talets början.
4d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, Munk i vänkällaren.
14 tim 47m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermes scarf/sjal   "Lalbhai" 1995.
1d 16 tim
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
1d 15 tim
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ove Carlson, "Traffic IV".
17 tim 17m
Ove Carlson, "Traffic IV".
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Lind, Isberg.
3d 17 tim
Axel Lind, Isberg.
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gunnel Nyman, vas, glas.
16 tim 51m
Gunnel Nyman, vas, glas.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Bakthiari, ca. 201 x 169 cm.
5d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?