En collier och ett armband Chimento 18K guld och vitguld med runda briljantslipade diamanter
Collier vikt 44.5 g, längd 42 cm, originalask. Armband vikt 20.5 g, längd 20 cm, originalask. Signerade Chimento.
Collier och armband kan kopplas ihop till längre halsband.
Bruksslitage.
Auktionen avslutas
9 dagar 5 timmar
18 000
1 590
1 692
Utropspris
20 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 18 500 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor