Bulgari collier 18K guld med onyx och pärlemor samt runda briljantslipade diamanter
Mått hänge ca 14 X 19 mm med ögla, längd ca 45.5 cm, totalvikt 11.7 g. Signerad Bulgari samt numrerad AL8LSS. Etui samt certifikat från Bulgari medföljer.
Bruksslitage.
Auktionen avslutas
9 dagar 7 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
30 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor