999 föremål
Ann-Marie Jönsson, vid vattendrag.
6d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Staffli/notställ nyrokoko sent 1800-tal.
6d 22 tim
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chloé, väska, Hailey Nano.
6d 22 tim
Chloé, väska, Hailey Nano.
150 EUR
Utropspris
500 EUR
Viljo Savikurki, "Ihmisen kahleet".
6d 22 tim
150 EUR
Utropspris
800 EUR
Soffbord, teak, 1960-tal.
6d 22 tim
Soffbord, teak, 1960-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta Kina ca 230x170 cm.
6d 22 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gunnel Nyman, vas, glas, signerad.
6d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Hosseinabad, ca. 303 x 218 cm.
6d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
6d 23 tim
Céline, väska, "Luggage".
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hans Osswald, landskap.
6d 23 tim
Hans Osswald, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK