1422 föremål
Pierre Olofsson, "Löv".
5d 23 tim
Pierre Olofsson, "Löv".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Örhängen droppformade med briljantslipade diamanter.
5d 23 tim
10 000 SEK
Utropspris
27 000 SEK
Jean Nouvel, bord, "Less", Unifor, 1990-tal.
6d
5 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.
6d
Taklampa, funkis, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K guld med tre runda briljantslipade diamanter.
6d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lars Holmström, Arvika, lampetter ett par, 1900-tal.
6d
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
6d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
6d
8 200 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Våg, 1900-talets början.
6d
Våg, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen med safirer och briljantslipade diamanter.
6d
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Bord/skrivbord, 1800-talets andra hälft.
6d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Swedish Grace, 1920/30-tal.
6d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Utan titel.
6d
Bengt Lindström, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Blombord, jugend, 1900-talets början.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Plafondlampa, 1950-tal.
6d 1 tim
Plafondlampa, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Erró, "La femme fatale II".
6d
Erró, "La femme fatale II".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bankett, 1900-tal.
6d
Bankett, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ferdinand Preiss, skulptur signerad.
6d 1 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alois Mayer, skulptur signerad "Justitia".
6d 1 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franz Bergmann, figurin signerad.
6d 1 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl nygotik 1800-talets första hälft.
6d 1 tim
1 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal Falkenerare.
6d 2 tim
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pendyl 1800-talets senare del.
6d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampor ett par omkring 1900.
6d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Cartier, scarves, 2 st.
4d 23 tim
Cartier, scarves, 2 st.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K guld med en rund briljantslipad diamant.
4d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
4d 23 tim
500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Staffan Hallström, Landskap med cistern.
4d 23 tim
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Brosch vitguld med smaragd och  diamanter.
5d
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Jean de Paleologue, "The French Maid".
5d
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Lind, Isberg.
6d 2 tim
Axel Lind, Isberg.
2 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Dosor, 3 st, silver, Sverige, 1789-1848.
6d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, guld med briljantslipade diamanter.
6d 2 tim
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Marianne Lindberg de Geer, "Rabbits".
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?