475 föremål
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
5d 15 tim
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
5d 17 tim
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salongsbord 1900-talets första hälft.
5d 21 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
6d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
6d 21 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
5d 19 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
3d 19 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
3d 19 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
2d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
3d 23 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1970-tal.
2d 17 tim
Bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hurtsar ett par 1960-tal.
4d
Hurtsar ett par 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, 1900-talets början.
3d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
6d
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK