1387 föremål
Paavo Sarelli, Blåsfisk.
6d 14 tim
Paavo Sarelli, Blåsfisk.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, scarf.
6d 14 tim
Chanel, scarf.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
6d 15 tim
2 222 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, brosch, 2019.
6d 15 tim
Chanel, brosch, 2019.
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Biblioteksstege, 1900-talets andra hälft.
6d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kelim, ca 293 x 203.
6d 16 tim
Matta Kelim, ca 293 x 203.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Stuff, malakit.
6d 16 tim
Stuff, malakit.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stig Lindberg, golvvas, Gustavsberg Studio.
6d 16 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tissot, Seastar Seven, armbandsur, 33,5 mm.
6d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel med trymå, sent 1800-tal.
6d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Slädfärd.
6d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
6d 17 tim
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar ett par Kina 1900-tal.
6d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?