1417 föremål
Pierre Olofsson, "Löv".
15 tim 59m
Pierre Olofsson, "Löv".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Örhängen droppformade med briljantslipade diamanter.
16 tim 1m
21 800 SEK
Utropspris
27 000 SEK
Richard Mortensen, Utan titel.
16 tim 7m
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Brosch, sterlingsilver och emalj.
16 tim 23m
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen med safirer och briljantslipade diamanter.
16 tim 25m
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Taklampa, funkis, 1930-tal.
16 tim 27m
Taklampa, funkis, 1930-tal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
16 tim 29m
9 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Våg, 1900-talets början.
16 tim 39m
Våg, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Utan titel.
16 tim 43m
Bengt Lindström, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, jugend, tidigt 1900-tal.
16 tim 47m
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
16 tim 51m
Byrå, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, taklampa, Markaryd.
16 tim 53m
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bord/skrivbord, 1800-talets andra hälft.
16 tim 59m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord, jugend, 1900-talets början.
17 tim 3m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erró, "La femme fatale II".
17 tim 9m
Erró, "La femme fatale II".
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bankett, 1900-tal.
17 tim 11m
Bankett, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Plafondlampa, 1950-tal.
17 tim 13m
Plafondlampa, 1950-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Art Déco, 1930-tal.
17 tim 17m
Skåp, Art Déco, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk silkee ca 122x72 cm.
17 tim 19m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
17 tim 21m
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ferdinand Preiss, skulptur signerad.
17 tim 35m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alois Mayer, skulptur signerad "Justitia".
17 tim 39m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franz Bergmann, figurin signerad.
17 tim 43m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, soffa "Samsas" sent 1900-tal.
17 tim 49m
3 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skåp Louis XVI-stil sent 1900-tal Frankrike.
17 tim 57m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pendyl 1800-talets senare del.
18 tim 13m
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampor ett par omkring 1900.
18 tim 17m
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal Falkenerare.
18 tim 19m
4 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
18 tim 27m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Marianne Lindberg de Geer, "Rabbits".
18 tim 29m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dosor, 3 st, silver, Sverige, 1789-1848.
18 tim 31m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Zorn, "Lavards Anders".
18 tim 39m
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Lind, Isberg.
18 tim 43m
Axel Lind, Isberg.
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ring, guld med briljantslipade diamanter.
18 tim 49m
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
18 tim 55m
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Oscar Ohlson, "Vue över Marstrands fästning".
18 tim 57m
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Orvo Raatikainen, Hamnvy.
19 tim 3m
Orvo Raatikainen, Hamnvy.
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Nikolai Tervakorpi, Strandvy.
19 tim 13m
Nikolai Tervakorpi, Strandvy.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?