753 föremål
Soffbord, 1980-tal.
1 tim 36m
Soffbord, 1980-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, tidigt 1900-tal.
1d 1 tim
Skåp, tidigt 1900-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokhylla, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Zorn, "Gammal knekt".
2 tim 22m
Anders Zorn, "Gammal knekt".
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, porslin, Kina, 1900-tal.
1d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier cigarettetui.
4d
Cartier cigarettetui.
47 000 SEK
Utropspris
70 000 SEK
Tre collier odlade pärlor, utan lås.
2d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, majolika, Italien, 1600-tal.
3d 1 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier, 18k guld.
2d
Collier, 18k guld.
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bengt Lindström, Figurkomposition.
1d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 2000-tal.
1d 23 tim
Matbord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Otte Sköld, "Näsåker".
2 tim 12m
Otte Sköld, "Näsåker".
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, gustaviansk, omkring år 1800.
1d 1 tim
4 897 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sideboard, funkis, 1930-tal.
1 tim 16m
Sideboard, funkis, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
1 tim 56m
Bockbord, 1800-tal.
2 356 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Damarbetsbord, 1800-tal.
1d
Damarbetsbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, jugend, 1900-talets början.
1d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa samt fåtöljer, ett par, 1960-tal.
2d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1960-tal.
3d
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, silke Kashmir, ca 434 x 307 cm.
2d 1 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bokhylla, Swedish Modern, 1930/40-tal.
2d 1 tim
1 001 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?