218 föremål
Tidningsställ Thonet tidigt 1900-tal.
7d
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Långbord 1900-tal.
7d
Långbord 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord 1950/60-tal.
7d
Soffbord 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Löberg, Fiskebodar.
7d
Gunnar Löberg, Fiskebodar.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Hylla tidigt 1900-tal.
7d
Hylla tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Orange Paket.
7d
Yrjö Edelmann, Orange Paket.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Art Deco.
7d
Skåp Art Deco.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Astrid Svangren, Utan titel.
7d
Astrid Svangren, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Yrjö Edelmann, Lila Paket.
5d 23 tim
Yrjö Edelmann, Lila Paket.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
7d 3 tim
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
7d 3 tim
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Blått och lila paket.
7d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp 1900-talets första hälft.
7d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Gult Paket.
7d 3 tim
Yrjö Edelmann, Gult Paket.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco.
5d 23 tim
Fåtöljer ett par Art Deco.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
4d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kirman ca 488x298 cm.
4d 21 tim
Matta Kirman ca 488x298 cm.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhylla 1960-tal.
4d 21 tim
Bokhylla 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Sarouk semiantik/antik ca 354x253 cm.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
4d 21 tim
1 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PG Thelander, "Europeiska strutsar VI".
4d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
4d 21 tim
Soffbord sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Grönt paket.
4d 22 tim
Yrjö Edelmann, Grönt paket.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord 3 dlr Thonet tidigt 1900-tal.
3d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
3d 23 tim
901 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
3d 23 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänk samtida.
4d
Bänk samtida.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets andra hälft.
4d
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?