Kan inte nå servern
 
186 föremål
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
3d 16 tim
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
5d 16 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 12 tim
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lena Cronqvist, "Skräcken".
5d 16 tim
Lena Cronqvist, "Skräcken".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
16 tim 10m
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
15 tim 36m
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
16 tim 16m
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
2d 12 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
1d 15 tim
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 16 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
1d 15 tim
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
2d 12 tim
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
2d 11 tim
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
2d 12 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
3d 16 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 15 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
1d 15 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
6d 16 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
15 tim 56m
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
6d 16 tim
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 12 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 11 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, allmoge.
6d 16 tim
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
15 tim 42m
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
1d 16 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
2d 11 tim
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
15 tim 26m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
3d 16 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 16 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.