1437 föremål
Cartier, scarves, 2 st.
9 tim 20m
Cartier, scarves, 2 st.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, sent 1800-tal.
2d
Fåtölj, sent 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Telefon, LM Eriksson, 1990-tal.
7 tim 20m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d 7 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Céline, solglasögon.
6d 4 tim
Céline, solglasögon.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Restaurant La Campanette".
9 tim 18m
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch, sterlingsilver och emalj.
1d 5 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brasskydd, omkring 1900.
5d 8 tim
Brasskydd, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder Rörstrand omkring 1900 majolika.
6 tim 16m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, Munk i vänkällaren.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ove Carlson, "Traffic IV".
6d 8 tim
Ove Carlson, "Traffic IV".
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 155 x 95 cm.
3d 7 tim
Matta, Kelim, ca 155 x 95 cm.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Utställningsaffisch, Sally Mann, 1996.
7 tim 50m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tapio Soukka, Utan titel.
7 tim 12m
Tapio Soukka, Utan titel.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?