246 föremål
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
13 tim 32m
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
13 tim 56m
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
14 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, sent 1800-tal.
14 tim 10m
Skänk, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, funkis, 1930-tal,
14 tim 36m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstol, barock, omkring år 1700.
15 tim 2m
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
15 tim 14m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
15 tim 18m
Slagbord, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
17 tim 36m
Skåp, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
19 tim 20m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1945.
19 tim 26m
Kubbstol, 1945.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gubi, sidobord.
19 tim 40m
Gubi, sidobord.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
19 tim 42m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
19 tim 44m
Skänk, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
19 tim 54m
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
19 tim 56m
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
20 tim 2m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
1d 12 tim
Bänk, 1800/1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
1d 12 tim
Dagbädd, 2000-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vinställ, 1900-tal.
1d 12 tim
Vinställ, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
1d 12 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
3 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
1d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
1d 12 tim
Trädgårdsbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
2d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1900-talets första hälft.
2d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, funkis, 1920/30-tal.
2d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sängbord, Louis-VI-stil, omkring 1900.
2d 17 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
2d 17 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sybord, sengustavianskt, omkring 1800.
2d 17 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK