25 föremål
Schäslong, "Wave", Adea, Finland.
3d 13 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
4d 13 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1960-tal.
5d 13 tim
Soffbord, 1960-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp 1900-talets senare del.
6d 13 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1960-tal.
8d 13 tim
Soffa, 1960-tal.
500 EUR
Utropspris
900 EUR