146 föremål
Matbord, omkring 1900-talets mitt.
4d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960/70-tal.
4d 22 tim
Sideboard, 1960/70-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1950/60-tal.
4d 22 tim
Skrivbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960/70-tal.
4d 22 tim
Matbord, 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Scandinavian Modern, 1940-tal.
4d 23 tim
7 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bord/hurts, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
Bord/hurts, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK