282 föremål
Bord, 1800-tal.
4d 5 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, sent 1800-tal.
4d 4 tim
Piedestal, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord, samtida,
2d 3 tim
Bord, samtida,
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, sent 1800-tal.
6d 2 tim
Byrå, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, 1800-tal.
2d 7 tim
Fällbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
4d 5 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
Blombord, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
4d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Löfmark, Stockholm, 1916.
6d 6 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
4d 4 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, 1900-talets första hälft.
6d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kista, 1800-tal.
4d 5 tim
Kista, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK