1695 föremål
Klaffbord, omkring 1900.
5d 1 tim
Klaffbord, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
5d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Erté, "Alcazar de Paris".
5d 1 tim
Erté, "Alcazar de Paris".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Non violence".
5d 1 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
5d 1 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Postfack, omkring 1900.
5d 1 tim
Postfack, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Curt Peters, "Gröna Lunds Tivoli".
5d 1 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
5d 2 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dimitri Omersa & Co, fotpall, 1900-talets mitt.
5d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunilla Mann, "En varm julidag i Knäbäckshusen".
5d 2 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Trägårdh, Ko på äng.
5d 2 tim
Carl Trägårdh, Ko på äng.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Acke Åslund, Ryttare med hästar.
7d 2 tim
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 3 tim
Slagbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK