Fanerad med alm och rot. Två lådor samt skåp med hyllplan. Längd 120, djup 30, höjd 78 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10