1809 föremål
Ismo Hölttö, "Skibotn, Norge 1967".
1m 42s
1 800 EUR
Utropspris
700 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
4m 42s
Hermès, slipsar, 4 st.
153 EUR
Utropspris
250 EUR
Aino Aalto, tallrikar, 10 st, 1930-tal.
6m 42s
80 EUR
Utropspris
300 EUR
Erkki Koponen, Landskap.
8m 42s
Erkki Koponen, Landskap.
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
20m 42s
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Ismo Hölttö, "Lieksa 1967".
22m 42s
Ismo Hölttö, "Lieksa 1967".
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Ring, 14K guld med en oval turmalin.
24m 42s
420 EUR
Utropspris
950 EUR
Eero Nelimarkka, Vinterflod.
30m 42s
Eero Nelimarkka, Vinterflod.
380 EUR
Utropspris
800 EUR
Erling Ärlingsson, "Rud".
36m 42s
Erling Ärlingsson, "Rud".
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Urgon Réka, "Inner World".
38m 42s
Urgon Réka, "Inner World".
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Axel Olson, "Fågelflykt".
40m 42s
Axel Olson, "Fågelflykt".
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
42m 42s
7 199 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 326 x 233 cm.
44m 42s
2 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kelim, ca 293 x 199 cm.
46m 42s
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå 1900-talets första.
50m 42s
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
52m 42s
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 300 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Tod's väska.
56m 42s
Tod's väska.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1970-tal.
1 tim
Fåtölj 1970-tal.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Läkarskåp 1900-talets första hälft.
1 tim 2m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan figural old/semiantik ca 220x135 cm.
1 tim 8m
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KG Nilsson "Stad mellan broar".
1 tim 22m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa ASEA belysning 1960-tal.
1 tim 32m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Lyth, "Murarlod och "brysselspets".
1 tim 34m
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, 18K vitguld med safir och diamanter.
21 tim 42m
6 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Waldgrass Gyllenkrage".
21 tim 44m
7 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Valentino Red, väska.
21 tim 46m
Valentino Red, väska.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vaser, 3 st.
21 tim 50m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dick Beer, "Lantgård".
22 tim
Dick Beer, "Lantgård".
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Omega, Seamaster, Calendar, armbandsur, 35 mm.
22 tim 2m
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Wahlberg, Komposition.
22 tim 8m
Ulf Wahlberg, Komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf, "La Route des Indes".
22 tim 14m
810 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf, "Le temps Précieux".
22 tim 18m
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
22 tim 20m
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard,1950/60-tal.
22 tim 26m
Sideboard,1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard/skåp, omkring år 1900.
22 tim 28m
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 391 x 317 cm.
22 tim 30m
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kryddställ, fajans. 1700-tal.
22 tim 40m
Kryddställ, fajans. 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft.
22 tim 42m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
22 tim 44m
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
22 tim 48m
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Jugend, tidigt 1900-tal.
22 tim 56m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
22 tim 58m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Halsband 18K guld.
23 tim 4m
Halsband 18K guld.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
23 tim 12m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
23 tim 16m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Meshed, ca 548 x 383 cm.
23 tim 18m
12 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Moud, ca 360 x 248 cm.
23 tim 20m
Matta, Moud, ca 360 x 248 cm.
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, ca 283 x 76 cm.
23 tim 22m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK