217 föremål
Bordsspegel 1960-tal.
17 tim 41m
Bordsspegel 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord/sideboard modern tillverkning.
17 tim 7m
1 001 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk semiantik ca 360x294 cm.
17 tim 35m
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord sent 1900-tal.
17 tim 23m
Matbord sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
1d 19 tim
Matta Kina ca 230x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Anna Palm de Rosa, Hamnen i Antwerpen.
18 tim 9m
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Olle Hanspers, "California, i love you".
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
4d 20 tim
Taklampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta kelim old ca 260x189 cm.
17 tim 39m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Österlin, "Tiden".
4d 20 tim
Anders Österlin, "Tiden".
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Céline, scarf.
4d 18 tim
Céline, scarf.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Sirjan old ca 239x169 cm.
18 tim 11m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren,  "Litografi".
2d 19 tim
Ola Billgren, "Litografi".
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa och fåtölj Fogia "Alex" 2022.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Fohlin, Stilleben.
1d 19 tim
Lars Fohlin, Stilleben.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Olson, "Röd himmel".
2d 18 tim
Axel Olson, "Röd himmel".
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard Ajfa möbler Tibro 1960-tal.
2d 19 tim
2 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard  BC Møbler 1950--tal.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas Venini.
3d 14 tim
Vas Venini.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord England 1800-tal.
3d 15 tim
Matbord England 1800-tal.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Torsten Palm, "Utsikt från Smedsudden".
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
2d 19 tim
Taklampa 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa "Hälsingborg" DUX 1950-tal.
17 tim 45m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
¨Bordslampa "Kupol"  IKEA 1990-tal.
1d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Luxus 1960-tal.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets mitt.
1d 19 tim
Vitrinskåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
5d 19 tim
Taklampa 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1960-tal.
5d 19 tim
Sängbord ett par 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord/matbord 1960-tal.
1d 18 tim
Soffbord/matbord 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frithiof Berglund, "Herrön, Tjörn".
5d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK