741 föremål
Carl Malmsten, pall, "Visingsö" sent 1900-tal.
1d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kista, Swedish Grace, 1920/30-tal.
10 tim 37m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
3d 3 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
11 tim 47m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal.
10 tim 1m
Bokhylla, 1950/60-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Fogia, daterat 2000.
6d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1940/40-tal.
4d 12 tim
Skåp, 1940/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1930-tal.
3d 7 tim
Spegel 1930-tal.
268 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampa / takplafond,  1900-talets mitt.
4d 8 tim
250 EUR
Utropspris
300 EUR
Golvlampa, funkis 1930/40 tal.
5d 9 tim
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Piero Fornasetti, bricka, 1960/70-tal.
1d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Angelo Brotto, golvlampa, Italien.
1d 6 tim
1 357 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, Nordiska Kompaniet, 1940-tal.
1d 5 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord, Vitra.
4d 6 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK