370 föremål
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
2d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, 1900-talets slut.
3d 9 tim
Stol, 1900-talets slut.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Theodore Waddell, soffbord, modell 713, Cassina.
2d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
8 tim 42m
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tom Dixon, taklampa, "Beat Stout".
1d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cigarettetuier, 2 st, 925 resp 835 silver.
1d 12 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, sent 1900-tal.
4d 7 tim
Matbord, sent 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gilbert Marklund, pall "Jonte".
4d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?