Betsad björk. Stiliserad intarsiadekor av blad och rektangulära fält med inläggningar av bl.a. mahogny. Två skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 135, djup 45, höjd 116 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fläckar. Märken. Repor. Krackelyr.
Auktionen avslutas
8 timmar 36 minuter
1 000
91
96
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor