370 föremål
Gunnar Nylund, unik skulptur, Rörstrand.
5d 7 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pall, 1970-tal.
5d 10 tim
Pall, 1970-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1990-tal.
3d 9 tim
Takkrona, 1990-tal.
1 777 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 9 tim
Matbord, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Daum, vas, Nancy, Frankrike, Art Nouveau.
4d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
5d 8 tim
Bordslampa, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
1d 11 tim
6 608 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Eva", DUX.
5d 10 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, funkis, 1900-talets första hälft.
7 tim 27m
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ove Feuk, byrå, Nordiska Kompaniet 1970-tal.
7 tim 55m
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?